“XRP için BTC’yi Bırakırım” Diyen Efsane Hedefini Açıkladı!

Önde gelen bir Bitcoin yatırımcısı, XRP fiyatını asgari 2X yaptıracak potansiyel manipülatif pompalardan bahsediyor. Yatırımcı XRP’nin önemli bir yukarı yönlü hareketin eşiğinde olduğunu ileri sürüyor. O kadar kendinden emin ki ‘Bitcoin’i XRP için bırakırım’ diyor .

XRP pompası yakında gerçekleşecek: Hedef 1,33 dolar!

Uzun süredir Bitcoin yatırımcısı olan Davinci Jeremie, şaşırtıcı bir şekilde portföy stratejisinde önemli bir değişikliğe işaret etti. On yılı aşkın bir süredir Bitcoin’i benimsemiş olan Jeremie, XRP’ye yatırım yapmak için Bitcoin’den vazgeçebileceğini belirterek cesur bir açıklama yaptı. Jeremie’nin XRP hakkındaki yeni düşüncesi, XRP’de gözlemlenen kalıplara dayanıyor. Jeremie, “Haberler ve grafikler Ripple’ın (XRP) patlamak üzere olduğunu gösteriyor. Sanırım XRP için BTC’yi terk edebilirim.” diyor.

Popüler yatırımcı, XRP’nin teknik resmini de inceliyor. Grafiklerdeki kademeli yükseliş modellerinin altını çiziyor. Yol boyunca bazı küçük darbeleri kabul ediyor. Özellikle XRP önemli bir yükseliş eğilimi çizgisine yaklaşırken, yakında manipülatif bir pompanın meydana gelme olasılığına dikkat çekiyor. Jeremie, beklenen bu pompanın XRP fiyatında büyük bir patlamaya yol açacağını öne sürüyor. Potansiyel yörüngeyi inceleyen Jeremie, 1,33 dolarlık bir hedef fiyata işaret ediyor. Davinci Jeremie’ye göre, XRP fiyatı 1,33 dolar hedefine “oldukça hızlı” bir şekilde ulaşacak. Dahası, XRP’nin uzun süre boyunca 1 doların üzerindeki kilometre taşına ulaşmasını ve bunu korumasını öngörüyor.

Bu pompanın dinamiği ne olacak?

Bu arada Jeremie, XRP ile ilgili olduğuna inandığı piyasa dinamiklerine değinmekten de geri durmuyor. Bu piyasadaki ani pompaların potansiyel bir modelini ima ediyor. Jeremie, manipülasyon olarak algıladığı şey hakkındaki görüşünü detaylandırmak için, piyasa aktörlerinin bir pompa oluşturmada yardım için “Federal Reserve‘i arayabileceği” bir senaryoyu mizahi bir şekilde tanımlıyor.

Efsane yatırımcı ayrıca, bu tür ani ve önemli hareketlerin altcoin grafiklerine özgü olduğunu ileri sürüyor. Bitcoin’in zaman zaman hızlı hareketlerini karşılaştıran argümanlara karşı çıkıyor. BTC’nin daha kısa zaman dilimlerindeki fiyat dalgalanmalarının XRP piyasasında gözlemlenen yoğunlukla eşleşmediğini belirtiyor.

XRP üzerine bahse giren daha fazla Bitcoin analisti var!

Ayrıca Davinci Jeremie, son zamanlarda potansiyel kazançlar için gözlerini XRP’ye diken tek önde gelen Bitcoin yanlısı yatırımcı değil. Bir başka ünlü Bitcoin analisti de XRP’ye dikkatleri çekti. Analist, Jeremie’ye benzer şekilde XRP teknik analizinin ‘şimdi ya da hiç’ anına işaret ettiğini belirtti. Sonuç olarak, XRP’de birden fazla long pozisyon açtığını ifade etti.

Makaledeki görüşler ve tahminler bahse konu yatırımcılara ait olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir