Şanslı numaranızı hesaplayın ve 2024’te sizi nelerin beklediğini öğrenin…

Bu 9 sayıdan biri bu yıl için size atandı. Önümüzdeki yıl sizi nelerin beklediğini hesaplayın ve öğrenin.

Başlangıç ​​olarak doğum tarihine 2024 sayısını eklemeniz gerekiyor. 2024 sayısı 8’dir (2 + 0 + 2 + 4 = 8). Daha sonra kişisel numaranızı hesaplayın, örneğin 16 Ağustos 1977’de doğduysanız. Önce gün ve ayın rakamlarını ekleyin (1 + 6 + 8 = 15).

Daha sonra bu sayıyı tek haneli hale getirin (1 + 5 = 6). Daha sonra aynı sistemle doğum yılını tek haneli bir sayıya düşürün (1+ 9 + 7 + 7 = 22 yani 2 + 2 = 4). Daha sonra tekrar tek haneli bir sayı elde edene kadar bu sayıları da ekleyin. Yani: 8 + 6 + 4 = 18, yani. 1 + 8 = 9. Bu durumda sayınız 9’dur.

1 numaralı yıl

Önünüzde pek çok değişiklik var ve bunların potansiyelini kullanmak için kişisel düzeyde “dolabınızı temizlemeniz” gerekiyor. Durumlara farklı yaklaşmanız gerekiyor. Bu yılı bir uçuş gibi kucaklayın. Kendinizi pozitif enerjiyle dolu yeni zorluklara kaptırın .

Yıl numarası 2

Bu sayı hayatınıza yeni enerji getirir. Pek çok konuda daha az inisiyatif alacağınız ve tarafsız olacağınız görülüyor. Bu iyi bir tutumdur ancak bunun karşılığını ancak sizin için gerçekten önemli olan bazı şeylerden vazgeçtiğinizde alacağınızı unutmayın.

Yıl numarası 3

2024’ü yönetecek olan şanslılar sizlersiniz. Hayatınız başkalarının talep ve arzularının hakimiyetinde olabilir ama bu sefer sadece size özel. Bu artık sıkıcı işlerin olmayacağı anlamına gelmiyor. Sizi seven ve takdir edenlerin tavsiyelerine kulak verin ve bu dönemi hayal gücünüzü serbest bırakmak için kullanın. Kesinlikle ilham eksikliği yaşamayacaksınız .

Yıl numarası 4

Bu, geleceğinizin üzerine inşa edileceği temellerin atılma yılıdır. Yükümlülüklere ve belgelere dikkat edin. Kendinize hata yapmanıza izin vermeyin. Ailenize ulaşın ve kimsenin sizi küçümsemesine izin vermeyin.

Yıl numarası 5

İlerleme için değişikliklerin gerekli olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yeni geziler, tanıdıklar, işler için fırsatlar açılacak. Bu sadece yeni maceralara olan arzunuzu artıracaktır. Bu yıl bu sayının size sunduğu özgürlüğü kucaklayın .

Yıl numarası 6

Kendinizi aile ve iş rollerine sorumlu bir şekilde vereceksiniz. Bu yıl kendinizi eve kapatırsanız ve kimseyle iletişim kurmazsanız hiçbir şey başaramayacağınızı unutmamak önemlidir. Önümüzdeki dönemde insanlarla iletişim kurmak sizin için gerekli. Objektif ve rasyonel olmayanlara örnek olun. Kimsenin dengenizi bozmasına izin vermeyin.

Yıl numarası 7

Tüm zorluklardan sonra bedeni ve ruhu yeniden canlandırma zamanı geldi. Şu ana kadar yaptığınız işleri başkasının yapmasına izin verin. Eğer kendinizi yalnız hissediyorsanız ya da bazı planlarınızı gerçekleştirmek için gücünüzün tükendiğini düşünüyorsanız bilin ki bu durum uzun sürmeyecek. Arkadaşlarınız onlara ayıracak zamanınızın olmadığını düşünecekler ama büyümek için herkesin yalnızlığa ihtiyacı var.

Yıl numarası 8

Finans öncelikli konu olacak. Yatırım planını kontrol ettiğinizden ve tam olarak neye yatırım yapacağınızı düşündüğünüzden emin olun. Daha deneyimli olanlardan tavsiye alın ve bir emlak fırsatı ortaya çıkarsa onu yakalayın.

Yıl numarası 9

Dokuz yıllık bir döngüyü kapatıyorsunuz. Yeniye adım atın ve sizi boğan, mutsuz eden ya da size uymayan her şeyden uzaklaşın. Bu dönem, yeni fasılların kapatılıp açıldığı bir dönemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx