Motorola Edge 50 Pro’nun sertifikaları onaylandı

Motorola’nın yeni Edge 50 akıllı telefon serisi üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı görülüyor. Çeşitli uluslararası düzenleyici kuruluşlardan alınan son sertifikalar, Edge 50 Pro akıllı telefonu hakkında ipuçları vererek, bizi nelerin beklediği konusunda heyecanlandırıyor. TDRA sertifikası, XT2402-2 model numarasına sahip Motorola akıllı telefonunun Edge 50 Pro olduğunu doğrulayarak, yaklaşmakta olan telefonun resmi adını onayladı. Ancak bu listeleme, cihazın diğer özellikleri hakkında detay sağlamasa da, cihazın varlığını kesinleştiriyor.

FCC sertifikasyon sitesi, XT2403-1, XT2403-2, XT2403-4 ve XT2403-5 model numaralarına sahip birkaç Motorola akıllı telefon için onay verdi. Bu modellerin pazarlama adları henüz açıklanmamış olsa da, Edge 50 Pro’nun model numarasına olan benzerlikleri, bunların aynı cihazın farklı varyantları olabileceğini düşündürüyor. Özellikle XT2403-2 model numaralı cihazın E-SIM desteğine sahip olduğu FCC sertifikasyonu ile ortaya çıktı.

Motorola Edge 50 Pro’nun sertifikaları onaylandı

Hindistan’da ise BIS sertifikasyonu, XT2403-1 ve XT2431-1 model numaralarına sahip Motorola akıllı telefonları listeledi. Ancak XT2431-1 modelinin Edge 50 Pro mu, Edge 50 serisinin bir parçası mı yoksa tamamen yeni bir cihaz mı olduğu henüz net değil.

IMEI veritabanında, XT2403-2 modeli “Macan24” kod adı ile yer alıyor. Bu kod adı, güvenilir kaynak Evan Blass tarafından daha önce Motorola Edge 50 Pro ile ilişkilendirilmişti, bu da FCC ve BIS sertifikalarının aynı cihaza ait olduğunu büyük olasılıkla doğruluyor.

Motorola ayrıca, olası Edge 50 serisi aksesuarlarını TUV Rheinland web sitesinde kaydettirdi. Bunlar arasında 50W’lık kablosuz bir şarj cihazı, 125W’a kadar destekleyen kablolu şarj cihazları ve 4,500mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu aksesuarların, yakında piyasaya sürülecek Motorola Edge 50 serisi akıllı telefonlar için tasarlandığı düşünülüyor, ancak bu durum henüz açıkça teyit edilmiş değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx