Londra’da İlk Kez Gecelere Akan Bergüzar Korel, Seda Bacısını Dinleyerek Çorap Kültürüne Uydu

Oyuncu Bergüzar Korel yaptığı paylaşım ve açıklamalarla sıkça gündemimize oturuyor. Habire hayatın zorluklarından dem vuran Korel artık İngiltere’de yaşıyor. Ünlü oyuncu bu sefer de taşındığı ülkede ilk kez kız arkadaşlarıyla dışarı çıktığını söyleyen bir paylaşımla öne çıktı. Seda Sayan’la özdeşleşen ‘çorap kadınıyım’ trendine Korel’in de uyması dikkatlerden kaçmadı tabii.

“Binbir Gece” dizisinde canlandırdığı “Şehrazat” karakteriyle hayatımıza giren Bergüzar Korel, “Karadayı” ve “Vatanım Sensin” gibi projelerle yıldızını parlattı.

Ünlü oyuncu birkaç yıl önce radikal bir karar alarak, eşi Halit Ergenç ve çocuklarıyla beraber İngiltere’ye taşındı.

Kariyeri gereği sık sık Türkiye’ye gidip gelen Korel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ve bi’ garip açıklamalarla gündeme geliyor.

Hayatın ve oyunculuğun zorluklarından dert yanan ünlü oyuncunun açıklamaları her seferinde tartışmalara yol açıyor.

Ünlü oyuncu iki yıl önce taşındığı Londra’dan yaptığı yeni paylaşımlarla gündeme geldi. İlk kez kız arkadaşlarıyla gecelere akan Korel paylaşımında Seda Sayan’ı akıllara getirdi.

Korel, Seda Bacısının söylediği “Ayrıca çorap bir kültürdür. Ben çorap kadınıyım. Sen giyersin giymezsin beni ilgilendirmez. Ben çorap severim. Bu başka bir şeydir.” sözlerini paylaşımına taşıdı.

Bergüzar Korel “İki senelik Londra maceramda ilk kez girls night out olmuştur?” notunu düştüğü paylaşımda çorap giymenin bir kraliyet ailesi kuralı olduğuna da değindi.

?

?

?

?

?

?

Siz Bergüzar Korel’in paylaşımı için neler diyorsunuz?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir