Tırnaklarınızın formunun, bir kişinin kişiliğine dair kimi derin kavrayışlara müsaade verdiğini biliyor muydunuz?

Tırnakların haline bağlı kişilik özellikleri şaşırtan derecede doğrudur. Bu kişilik testini test etmenin en kolay yolu, evvel kendiniz denemek ve kişiliğinizin tırnaklarınıza uyup uymadığını görmektir. Doğru ya da değil, bu testi yapmak çok eğlenceli. Her şeyden evvel, elbette, tırnaklarınızın hangi kategoriye ilişkin olduğunu bulmanız gerekecek. Kendinizi bir kategoriye atamak için aşağıdaki tabloyu kullanın. Bitirdikten sonra, aşağıda verilen bilgileri okuyarak, atfedilen kişilik özelliklerinin ne kadar gerçek olduğunu denetim edebilirsiniz.

1. UZUN VE DİKEY TIRNAKLAR

Gerçek bir romantiksiniz! Tutku ve hisler sizin için çok kıymetlidir ve çoklukla olması gerektiği kadar mantıklı değilsinizdir. Bu, hayli öfkeli ve güçlü ruh hali değişimlerine sahip olmanıza neden olur. Neyse ki siz de çok yaratıcısınız ve çok güçlü bir hayal gücünüz var. Ayrıyeten çok sosyalsin ve çok kolay yeni arkadaşlar edinebilirsin. Etrafınızdaki beşerler sizi çok tesirler, bu bir sorun olabilir.

2. GENİŞ VE KISA TIRNAKLAR

Çok direkt ve her vakit doğruyu söyleyen birisin. Ayrıyeten düşünmeyi çok seven bir teorisyensiniz. Ne yazık ki, etrafınızdaki beşerlerle etkileşim kurma biçiminizde pek diplomatik değilsiniz, bu da rahatsız edici olabilir. Net haliniz ve zekanız, herkesin gerçek yanıtlar alacağını bildiği için sizi şahane bir tavsiye kaynağı yapıyor. Bu tırnak hali birebir vakitte çok kısa bir öfkeye işaret ediyor, bu yüzden biraz sabrınız üzerinde çalışabilir misiniz?

3. YUMURTA HALİNDE TIRNAKLAR (YUVARLAK)

Sen inanılmaz bir arkadaşsın ve geçinmesi çok kolay. Muhtemelen çok huzurlu ve rahatsınız ve katiyetle gerilim ve kaostan nefret ediyorsunuz. Çok toplumsal kişiliğinize karşın, işleri kendi yolunuzla yapmayı seviyorsunuz ve daha uygun bir başa çıkma formülünüz olduğunu düşünüyorsanız, kalabalığı takip etmemeyi tercih ediyorsunuz. Mantıklı karar verme bir numaralı önceliğinizdir. Mantıklı kararlar verebilme yeteneği tıpkı vakitte çok istikrarlı bir insan olduğunuz ve hislerden yahut etrafınızdan nadiren etkilendiğiniz manasına gelir.

4. KARE HALLİ TIRNAKLAR

Sen olağanüstü bir lidersin! Yavuz ve sağlam olmakla tanınıyorsunuz ancak tıpkı vakitte yakınlarınıza göstermekten hoşlandığınız güzel bir oyunculuğunuz da var. Muhtemelen dışarıdan epey sert bir kabuğunuz var ve sizi tanımanız ve inancınızı kazanmanız biraz vakit alıyor, lakin bir defa açıldıktan sonra, arkadaş ve aile etrafınızı her vakit yakın tuttuğunuzdan emin olun.

5. ÜÇGEN FORMLU TIRNAKLAR

İyi haber: Üçgen halli tırnakları olan beşerler çok zeki olma eğilimindedir. Tıpkı vakitte çok mükemmeliyetçi olma eğiliminde oldukları için şahane yenilikçilerdir. Bu formda tırnaklara sahip beşerler çoklukla kalabalıktan birkaç adım öndedir ve işleri inanılmaz derecede süratli yapar, bu da onları çok şiddetli üst seviye işler için eksiksiz kılar.7. BADEM HALİNDEKİ TIRNAKLAR

Çevrenizdeki insanlara karşı çok toplumsal ve çok arkadaş canlısısınız. Arkadaşlar dürüstlüğünüzü ve sadakatinizi takdir eder. En düzgün becerilerinizden biri, beşerlerle bağlantı kurma ve bunu yaparken onları rahat ettirme becerinizdir, bu da sizi müşterilerle çok fazla irtibat gerektiren işler için harika kılar. Beşerler ayrıyeten nezaketinizi takdir ediyor. Asla kimseye karşı saldırgan yahut kızgın görünmüyorsun.8. KILIÇ BİÇİMİNDEKİ ÇİVİ TIRNAKLAR

Bu çivi hali, çok çalışma ve hırslı olma dileğini gösterir. Sizin için neyin değerli olduğuna odaklanmayı ve akabinde amaçlarınıza ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapmayı seviyorsunuz. Gerektiğinde fazla mesai yapmakta sorun yaşamadığınız için profesyonel dünyada muhtemelen çok başarılısınız. İş ahlakınızla diğerlerine ilham verirken tıpkı vakitte kusursuz bir başkansınız. İstek ve istekliliğinize karşın, çok istikrarlı bir kişiliğiniz var ve ekseriyetle çok taraflı olarak kabul ediliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.