Suadiyespor Kulüp Lideri Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu: ‘Bizi bu türlü ufak tefek işler yaralamaz’

Suadiyespor‘un kadro otobüsü alevlere teslim oldu. Kulüp lideri Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu bölgedeki yurttaşa davette bulundu.

Yangın, dün saat 20.30 sıralarında Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Suadiyespor’un ekip otobüsü park halindeyken şimdi bilinmeyen bir sebeple alev alev yandı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye grupları sevk edildi. Kısa müddette olay yerine gelen itfaiye takımları yangını söndürürken, otobüs kullanılamaz hale geldi.

“BİZİ BU TÜRLÜ UFAK TEFEK İŞLER YARALAMAZ”

Otobüsün alev alev yandığı anları toplumsal medya hesabından paylaşan Suadiyespor Kulüp Lideri Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, “Otobüsün yanmasından ötürü keder içerisindeyiz. Bu yaralı otomobilin üzerine Suadiye halkı birlik ve bütünlüğünü gösterecek. En kısa vakitte yeni otobüsümüzü alma gereği duyarız. Bu noktada tüm kamuoyuna, tüm Suadiyelilere, tüm Kartepelilere davette bulunuyoruz. Suadiyeliler birlik ve beraberliğiyle tüm ülkeye nam salmıştır. Bizi bu türlü ufak tefek işler yaralamaz, daha da çok kamçılar. Yanan otobüsün içinde sportmenlerin olmaması bize rahat bir nefes aldırdı. Hüznümüz var lakin Suadiyeli olarak bunun altından kalkarız. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Polis takımları yangına ait inceleme başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.