Selahattin Baki: Löw için top başkanda

Fenerbahçe yönetici Selahattin Baki TV100 ekranlarına verdiği röportajda önemli konular hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Baki’nin o sözleri:

Hakem faciası yaşamazsak derbide favoriyiz

Galatasaray derbisi için konuşan Selahattin Baki: Gerek Samandıra gerek yönetim gerekse tribündeki ortam Fenerbahçe’nin favori olduğunu gösteriyor. Trabzonspor maçında olduğu gibi bir hakem faciası yaşamazsak favorisiyiz. Atilla Karaoğlan atandığında endişelendik. Enteresan bir atama. Gözlerimiz üzerinde olacak. Daha önce Ali Şansalan ve Zorbay Küçük ile endişelerimizi dile getirdik. Maalesef bu endişeler gerçek çıktı. Bu hakem için böyle bir geçmiş yok. Ancak yine de arka arkaya Fenerbahçe maçına atanması enteresan.

Mesut Özil için polemiğe gerek yok

Selahattin Baki “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak böyle bir karar verildi, kulüp bu kararın arkasında şu an. Bir karar aldık, yeni bir polemik sayfası açmaya gerek yok. Arda Güler bizim gözbebeğimiz. Siz yeni tanıdınız ama bizim için öyle. Sadece yetenekle olmuyor bir iş. Çok sosyal bir isim. Gelip soru sormaktan çekinmeyen bir kişilik. Oynayıp oynamayacağına İsmail Kartal karar verecek.”

Löw için top Başkan Ali Koç’ta

Fenerbahçe’nin gündeminden düşmeyen Alman teknik adam Joachim Löw için Baki “Löw için top Başkan Ali Koç’ta. Başka daha önce söylemişti iki üç adayla görüşüyoruz diye” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.