Nightingale, Unreal Engine 5’e geçmek için ertelenme kararı aldı

Nightingale’in Twitter hesabından Erken Erişim sürümü hakkında yaptığı duyuru ile oyunun Unreal Engine 5’e geçiş yaptığını ve oyunun ertelendiğini açıkladılar.

NIGHTINGALE 2023’E ERTELENDİ

Stüdyonun yaptığı açıklamada, “Nightingale’in Erken Erişim sürümünü 2023’ün ilk yarısına erteleme konusunda zor bir karar aldık. Daha sonraki bir aşamada belirli zamanlama hakkında daha fazla haberimiz olacak.” sözlerine yer verdi.

UNREAL ENGINE 5’E YÜKSELTME KARARI ALDILAR

“Hareket iki düşünceye dayanıyor: Birincisi Unreal Engine 5’e yükseltme. UE5’in sunduğu potansiyel teklifi inceledikten sonra, sürüm sonrasını beklemek yerine şimdi yükseltmeye karar verdik.

İkinci olarak, Inflexion Games, mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya ve Nightingale’in krallıklar evreninin oyunculara sunduğu vaadi yerine getirmeye kararlıdır. Bunu başarmak için ek süre, ekibin önemli iyileştirmeler yapmasına, içeriği güçlendirmesine ve oynanışı cilalamasına olanak tanıyacak.

Önümüzdeki haftalarda ekipten daha fazla oyun ve geliştirme güncellemesi göreceksiniz. O zamana kadar, yaptığımız şey için sürekli desteğiniz ve coşkunuz için teşekkür ederiz. Mistik Fae portallarının açılması biraz daha uzun sürebilir, ancak bu yolculuğu bizimle birlikte yaptığınız için teşekkür ederiz.”

NIGHTINGALE KONUSU

Nightingale, arkadaşlarla tek başına veya işbirliği içinde oynanan birinci şahıs, PVE, açık dünya hayatta kalma işçiliği oyunudur. Mistik portallardan çeşitli şaşırtıcı ve fantastik âlemlere girerken inşa edin, zanaat yapın, savaşın ve keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.