Kılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı, Büyükelçi Nikolaus Meyer Landrut ve beraberindeki AB’ye üye devletlerin büyükelçileri ile bir araya geldi.

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı, Büyükelçi Nikolaus Meyer Landrut ve beraberindeki AB’ye üye devletlerin büyükelçileri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

AB Büyükelçisi Meyer Landrut’un ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmeye CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz de katıldı. Görüşmede güncel meseleler ele alındı.

(Musa Erdoğan/İHA)Kılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldi

Kılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldiKılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldiKılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldiKılıçdaroğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut ile bir araya geldi

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri Türkiye'de 29 bin 386 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 227 kişi hayatını kaybetti

Türkiye’de 29 bin 386 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 227 kişi hayatını kaybetti

Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 442 Kovid-19 testi yapıldı, 29 bin 386 kişinin testi pozitif çıktı, 227 kişi yaşamını yitirdi.

Türkiye’de son 24 saatte 355 bin 442 Kovid-19 testi yapıldı, 29 bin 386 kişinin testi pozitif çıktı, 227 kişi yaşamını yitirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesi sona erdi

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.