Esra Ezmeci’ye yatak itirafı! Utanmadan bakın ne anlattı? 3 kişi…

Yakında FOX TV’de yayın yapacak olan Esra Ezmeci, toplumsal medya hesaplarından da ilgi uzmanlığı yapmaya devam ediyor. Ortaları açılan yada sorun yaşayanların başvurduğu Ezmeci’ye her gün binlerce itiraf ve soru geliyor. Kuma giden bir bayan takipçisi ise Esra Ezmeci’ye mahremini anlatınca herkes şoke oldu. Esra Ezmeci ise bakın o itiraf karşısında ne söyledi?

ESRA EZMECİ’YE KUMALIK İTİRAFI! KOCAM İKİMİZLE…

Sosyal medya hesapları üzerinden daima paylaşım yapan Psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soruları yanıtlayıp hesabından yayınlıyor. Bağlantı sorularının yanı sıra uğradıkları taciz durumlarını da Ezmeci’ye anlatan takipçileri seslerini duyurmaya çalışıyor.

“KOCAM İKİMİZLE TIPKI YATAKTA YATIYOR”

Kuma olarak giden bir bayanın paylaşımı ise olay yarattı. Bir arada yaşadığı adam hakkında ağızları açıkta bırakan bir itirafta bulunan bayan Esra Ezmeci’den yardım istedi. Ezmeci’ye “2. eş kuma olarak geldim. Fakat kocam ayrımcılık olmasın diye ikimizle birlikte yatıyor. Üzülüyorum” itirafında bulundu. Kendisine gelen itiraf karşısında Ezmeci ise, “Bu çok değersizleştiren bir durum. 2. eş olmayı kabul etmeniz bile yanlış. Hele tıpkı konutta olmak. En azından şimdilik farklı meskene çıkın kendinizi güçlendirin ve bu durumdan uzaklaşın” yorumunu yaptı.

İŞTE HERKESİ ŞOKE EDEN O İTİRAF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.