Denayer’in menajerinden Galatasaray ve Beşiktaş açıklaması!

Sarı-Kırmızılılar’ın transferde önceliklerinden biri olan Jason Denayer’in menaceri Jesse de Preter, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Preter, transfer süreci hakkında şunları söyledi: “Jason Denayer bonservisi elinde olan bir futbolcu. İstanbul’a kısa vadeli bir tatil için geldi. Bu sırada Cenk beyefendi (Ergün) de onun burada olduğunu öğrenince kendisiyle görüşmek için beni aradı. ‘Elbette konuşabilirsiniz’ dedim. Sonuçta Denayer, Galatasaray ‘da iki periyot forma giydi ve bu kulüp onun için çok özel. Birinci geliş sürecinde Milan, ikincisinde de Marsilya ve Atletico Madrid onu istedi. Lakin onun karşılığı daima, ‘Hayır, ben Galatasaray’a gideceğim’ oldu. Olgunlaşma sürecinde Galatasaray’ın ona katkısı çok büyük. Şu an için Galatasaray’dan resmi bir teklif bize ulaşmadı. Olursa natürel ki görüşeceğiz. İlerleyen süreçte ise neler olur şu an bilemiyorum.”

“Beşiktaş gündemde yok”

“Basında yazıldığı üzere Beşiktaş’la bir görüşme olmadı, Galatasaray’la da ne bir sayı konuşuldu ne de öteki bir talepte bulunuldu. Şimdi 26 yaşında ve üst seviyede bir savunma oyuncusu. Katar’daki Dünya Kupası’nda da Belçika forması giyecek. Jason’a nitekim çok önemli teklifler geliyor. Galatasaray’a bakışımız ise bu noktada her vakit çok farklı olacaktır. Zira Jason bu kulübü seviyor. Teklifleri değerlendirirken, Galatasaray’ı öncelikle maddi açından değerlendirmez. Şartlar uyarsa o da daha evvel memnun olduğu yerde neden oynamak istemesin. Şu an için durum bu.” (Fanatik)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.