Bruma: Fenerbahçe’nin Devler Ligi’ne dönmesi gerekiyor

Fenerbahçe’nin PSV Eindhoven’dan kiralık olarak takımına kattığı Bruma, kulüp televizyonuna konuştu.

Bruma, bu dönem gerçekleştirmek istedikleri çok maksat olduğunu söyledi.
FBTV’ye konuşan Portekizli kanat oyuncusu, “Kendimi çok uygun ve memnun hissediyorum. Fenerbahçe üzere büyük bir gruba geldim. Ne memnun ki şu anda buradayım. Sıkı bir formda çalışmaya devam etmemiz gerekiyor zira bu sene gerçekleştirmek istediğimiz çok maksat var. Burada çok yeterli bir formda karşılandım. Artık çok çalışmamız gerekiyor.” tabirlerini kullandı.

 

“Jesus çok çalışkan birisi”

JORGE JESUS YORUMUTeknik yönetici Jorge Jesus’un çalışmayı çok sevdiğini vurgulayan 27 yaşındaki oyuncu, “Jorge Jesus, dünyaca bilinen çok büyük bir teknik yönetici. Onu aslında herkes tanıyor. Çalışmayı sahiden çok seviyor. Çok çalışkan birisi. Ona birazcık vakit tanımamız gerektiğini düşünüyorum zira kulübe, oyunculara ve ülkeye alışması gerekiyor. Hiç kuşku yok ki alıştıktan sonra hoş bir dönem geçireceğiz. Dönemin bu evresinde ekipler çok ağır bir çalışma temposuna giriyorlar. Biz oyuncular da tatilden yeni çıktık. Vakit zaman bu tempoda zorlansak da, vakitle alışıp daha kolay geleceğini düşünüyorum.” dedi.

“Harika bir kadroya sahibiz”

Takımdaki herkesin birebir maksada odaklanmasının kıymetine değinen Bruma, “Fenerbahçe’nin şampiyonluklar kazanması gerekiyor. Fenerbahçe’nin oynadığı her maçı kazanmak için oynaması ve hak ettiği tüm kupaları kazanması gerekiyor. Fenerbahçe’nin oynadığı bütün turnuvalarda şampiyonluğu hedeflemesi gerekiyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Bruma, forma rekabetinin ehemmiyetine de değinerek Fenerbahçe’nin olağanüstü bir taraftara sahip olduğunu tabir etti.

“Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ne dönmesi gerekiyor”

Tecrübeli oyuncu, Dinamo Kiev eşleşmesi ve UEFA Şampiyonlar Ligi hakkında ise “Önümüzdeki birinci oynayacağımız resmi karşılaşma Dinamo Kiev maçı. Bütün odağımız o maçta olacak. Kıymetli olan ekibin Şampiyonlar Ligi’nde yer alabilmesi. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi’nde yer almak istiyor ve bu hem grup hem oyuncular hem de taraftarlar için çok kıymetli. Birlikte çalışırsak bunu başarabileceğimizi düşünüyorum. Her oyuncu Şampiyonlar Ligi’nde yer almak ister. Bu hem kulüp hem futbolcular hem de taraftarlar için büyük bir motivasyon. Fenerbahçe’nin tekrardan Şampiyonlar Ligi’ne geri dönmesi gerekiyor. Taraftarların tekrardan keyifli olmaya geri dönmesi gerekiyor. Biz de bunun için çalışıyoruz. Maç maç düşünmemiz gerekiyor. Uzun bir dönem olacak lakin çok çalışacağız.” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.