Ali Babacan: Seçim günü Beştepe’de duvarlar titreyecek

DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan, bugün partisinin İstanbul Adalar İlçe Başkanlığı binasının açılış merasimine katıldı.

Babacan, “Seçim günü geldiğinde, oy pusulasında vatandaşlarımız DEVA’nın, damlanın altına ‘evet’ mührünü bastığında Beştepe’de duvarlar titreyecek, onu biliyoruz… Bu makûs idare birinci seçimde müsait bir yerde inip bizler iş başına geldiğimizde meseleler çok süratli bir biçimde çözülmeye başlayacak” sözlerine yer verdi.

Babacan, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“SEÇİM GÜNÜ VATANDAŞIMIZ DEVA’NIN ALTINA ‘EVET’ MÜHRÜNÜ BASTIĞINDA BEŞTEPE’DE DUVARLAR TİTREYECEK”

  • Bir dakikada, 8 hususta itimat nasıl kazanılır? Bir; konuşunca doğruyu söyleyeceksin. İki; kelam verilince tutacaksın. Üç; emanete hıyanet etmeyeceksin. Dört; her daim hukukla, adalette hareket edeceksin. Beş; ehliyetli, liyakatli, dürüst beşerler ile çalışacaksın. Altı; her kararını istişare ile alacaksın. Yedi; şeffaf olacaksın, açık olacaksın, karanlıkta iş yapmayacaksın. Ve son husus sekiz; her vakit hesap vermeye hazır olacaksın.
  • Seçim günü geldiğinde, oy pusulasında vatandaşlarımız DEVA’nın, damlanın altına ‘evet’ mührünü bastığında Beştepe’de duvarlar titreyecek, onu biliyoruz.

“BİZİM TEK GAYEMİZ ÖZGÜR VE VARLIKLI BİR TÜRKİYE”

  • Türkiye’miz çok hoş bir ülke, çok büyük bir ülke. 84 milyonluk nüfusu ile Avrupa’nın en büyük nüfusu bizde. En düşük yaş ortalamasına sahip olan en genç nüfus da bizde. En büyük topraklar, en büyük tarım alanları bizde. Lakin çok makus bir idare de bizde. Bu berbat idare birinci seçimde müsait bir yerde inip bizler iş başına geldiğimizde meseleler çok süratli bir biçimde çözülmeye başlayacak. DEVA takımları buna inanıyor. Bizim tek gayemiz, özgür ve varlıklı bir Türkiye.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.