AKP Küme Başkanvekili Yetenekli Ünal, şampiyonlar için ayrım yapınca reaksiyon çekti!

AKP Küme Başkanvekili Uzman Ünal, Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası’nda 5 altın madalya kazanan atletlerden yalnızca Busenaz Sürmeneli için tebrik tweet’i atınca gelen reaksiyonlar üzerine gece yarısı topu toplumsal medya grubuna attı ve öteki atletleri da kutladı.

Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası’nda 48 kiloda çaba eden ulusal boksör Ayşe Çağırır, 50 kiloda Buse Naz Çakıroğlu, 54 kiloda Hatice Akbaş, 66 kiloda Busenaz Sürmeneli ve +81 kiloda Şennur Demir, 5 altın madalyanın tamamını alarak ülkemize gurur yaşattı.

Finale kalan 5 bayan atletimiz da dünya şampiyonu olup büyük sevinç yaşattığı günde AKP Küme Başkanvekili Becerikli Ünal’ın yaptığı birinci paylaşım reaksiyon çekti. Ünal gece yarısı ‘sosyal medya ekibi’nin yaptığı paylaşımı için münasebet açıklayıp düzeltme yapmak zorunda kaldı!

Uzman Ünal yalnızca gün içerisinde 4. altın madalyayı getiren Trabzonspor’un ulusal boksörü Busenaz Sürmeneli için tebrik paylaşımında bulundu. Birinci 3 sporcuyu es geçmesi, Twitter kullanıcıları tarafından dikkatlerden kaçmadı ve reaksiyonlara neden oldu.

GECE YARISI DÜZELTME YAPTI!

AKP Küme Başkanvekili Yetenekli Ünal gece yarısı saat 00.31’de bir tweet atarak, toplumsal medya takımının planla yaptığını belirterek, başka sportmenler için yapılmayan kutlama iletilerinin nedenini, “Sosyal medya takımımız bugün şampiyonlarımızı tek tek tebrik edip finalde topluca bir paylaşım yapmayı planlanmış. (İyi bir planlama olmadığı uygulamalı görülmüştür) Rastgele bir atletimizi bir başkasından ayırmamız düşünülemez her gayret kutsal, her uğraş biriciktir” halinde açıkladı.

AKP’li Ünal bir sonraki tweet’inde de altın ve bronz madalya alan atletlerin isimlerini yazarak, “Türkiye mesken sahipliğinde gerçekleşen Dünya Bayanlar Boks şampiyonasında bayrağımızı dalgalandıran tüm atletlerimizi yürekten kutluyorum” bildirisini paylaştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.